Juniperus Blue Carpet

400 ден

Juniperus Blue carpet

Зимзелен вид на садник  со :

  • просечна висина 30-40 см ,
  • хирозантален раст 2-3 м

Познат како покривач на почва со впечатлива сина боја!

 

 

 

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Juniperus Blue Carpet”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *