Акција!

Juniperus Andora Compacta 2L

(1 рецензија)

400 ден

  • Најквалитетен вид на Juniperus
  • Волумен на саксијата: 2L
  • Саксиско производство (растението може да се сее низ цела година и поотпорна е на сите надворешни околности од растение кое е растено во земја)
  • Аклиматизирано за македонските климатски услови
  • Во оваа понуда добивате 1 растениe во 2 литарска пластична саксија
Количина:

1 рецензија за Juniperus Andora Compacta 2L

  1. Yasir Murtezan

    Prekrasni neşta, koj bi nabavuval ako se e vo ret

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *