Акција!

Рози во форма на топка

750 ден2,500 ден

Добивате стебло/а роза со боја по ваш избор.

  • Старост: 2 години
  • Моментална висина: 1,2m

Доколку сакате комбинација на рози јавете се на 076 739 234.

Clear

Additional information

Број на садници

1 стебло, 2 стебла, 3 стебла, 4 стебла

Бои

црвена, бела, жолта, портокалова, жолта со бела, црвена со розова, розова, жолта со портокалова

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Рози во форма на топка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *