Акција!

Природна елка 160-180 см

2,800 ден

Природна елка во саксија

Висина на садник 160/180 см

 

Препорачуваме по празниците да се посади во двор или во поголема саксија!

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Природна елка 160-180 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *