Photinia -на стебло 120см

1,200 ден

Декоративна садница од Фотинија, Формирана на стебло! 100,120см

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Photinia -на стебло 120см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *