Акција!

4 RGB Соларни LED лампи

999 ден

Пакетот содржи: 4 соларни Led лампи

Прекрасно дизајнирана соларна LED лампа во форма на стаклена топка

  • Работен тек : 6 – 8 часа
  • Работи со вградени батерии кои се полнат преку соларни ќелии без употреба и трошење на електрична енергија
  • Батерија:1.2V – 600mAh /AA – полнење соларно

Материјал:

  • Куќиште-Стакло,
  • Држач-Метал,
  • Шилест врв (10cm) за полесно вдлабнување на држач-Пластика
  • Висина: 42cm
  • Дијаметар:20cm
  • Димензии: 120х560mm

Врз основа на вградениот колектор батеријата која се полни во текот на денот ја одржува светлината

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “4 RGB Соларни LED лампи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *