Акција!

Новогодишна елка – Picea Omoriкa – 90/100 cm

1,000 ден

Новогодишна елка

  • во саксија 90/100 см висока !
  • може да се чува во саксија за празниците дома како украс или да се сазади во двор!
  • Елките се зимзелени садници и не мрзнат!
  • – Препоралуваме по празницитие да ја пресадите во поголема саксија или во земја!
Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишна елка – Picea Omoriкa – 90/100 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…