Крпа за бришње листови

250 ден

Микрофибер крпа за бришење листови на растенија!

30 х 50 см

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Крпа за бришње листови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…