Заштитна капа за растенија

320 ден

ЗАШТИТНИ КАПУЛИ изработени од агротекстил – тие се многу удобен начин за заштита на поединечни растенија, бидејќи понудените аспиратори се прилагодени на растенија со различни големини и имаат зашиена лента која овозможува цврсто прицврстување на аспираторот за растението

ДИМЕНЗИЈА  – 70 Х 80

Предности

 

заштита од ветер
заштита од мраз
заштита од акумулиран снег

 

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна капа за растенија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…