Agrostop – Филц

400 ден8,000 ден

Филц за градина,

Се користи за покривање на почва, делови каде што не сакате расте коров (плевел) т.е трева!

Со овој филц ви се олеснува одржувањето на вашата градина, ке бидете ослободени од корнење и прекопување под вашите садници! Лесно се поставува, се крои како вам ви одговара!

Исто така филцот ја подобрува почувата и дава поглема влага, штити од УВ зраци и штити во зима од измрзнување!.

Идеален е за под малч или камен ако сакате да декорирате!

Продуктот има повеќе  димензии во паковање !

  • 1,60 x 5 m – 400 ден
  • 1,60 х 10 м – 800 ден
  • 1,60 х 20 м – 1600 ден
  • 1,60 х 50 м – 4000 ден
  • 3.20 х 5 м- 800 ден
  • 3.20 х 10 м 1600 ден
  • 3.20 х 50 м – 8000 ден

Доле во полето одберете ја посакуваната димезија, aвтоматски ви ја покажува цената!

Дополнителни информации

ОДБЕРИ ДИМЕНЗИЈА

160 cm x 5 m, 160см x 10 метри, 160см х 20 метри, 160cm x 50 метри, 3.20cm x 5метри, 320см х 10 метри, 320 cm x 160 метри, 320 cm x 50 метри

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Бидете први кои ќе разгледате “Agrostop – Филц”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *