Акција!

Ножици за кроење AntTools

600 ден

Градинарски рачни ножици со заоблена форма на сечилото.

Вкупна должина: 21cm

Максимален пресек на сечење: 20mm

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Ножици за кроење AntTools”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *