Акција!

Сет(4) – Градинарски конектор за црево

600 ден 350 ден

Конектор за црево идеален за употреба при наводнување растенија или миење на автомобилот.Комплетниот приклучок за градинарско црево е одличен додаток за Вас!

Сетот содржи:

  • 1 x Конектор за славина од 19-25mm погоден за црево од 12mm
  • 1 x Конектор за рачна прскалка
  • 1 х Конектор за навој
  • 1 х Конектор за прицврстување и стопирање кој што се прицврстува на крајот на цревото

 

  • Лесен за инсталирање
  • Материјал: Пластика

 

 

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Сет(4) – Градинарски конектор за црево”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *