Сет #4

Сет садници кој вклучува:

  • 3x садници Thuja Smaragd 2L – 50/60cm
  • 3x садници Juniperus Chinensis Stricta
  • 1x Juniperus Blue Star

Во сетот добивате вкупно 7 садници!

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Сет #4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *