Сет #3

Сет садници кој вклучува:

  • 1x Juniperus Blue Star
  • 2x садници Buxus Faulkner (шимшир)
  • 1x Berberis
  • Taxus Hillii 2L – 70cm

Во сетот добивате вкупно 5 садници!

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Сет #3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *