Сет #2

Сет садници кој вклучува:

  • 1x Thuja Holmstrup 5L – 80cm
  • 1x Thuja Smaragd Gold 5L – 100cm
  • 1x Juniperus Mint Julep 2L
  • 1x Juniperus Blue Star

Во сетот добивате вкупно 4 садници!

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Сет #2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *