Сет #1

Сет садници кој вклучува:

  • 1x Thuja Smaragd 2L – 50/60cm
  • 1x Berberis
  • 1x Photinia Red Robin 2L – 50/60cm
  • 3x садници Buxus p9
  • 1x Euonymus Japonicus

Во сетот добивате вкупно 7 садници!

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Сет #1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *