Акција!

Само-ротирачка прскалка за наводнување

(1 рецензија)

300 ден

Брза ,професионална и ефикасна земјоделска прскалка за наводнување трева,растенија – градина

 • Има контролирана ротација на аголот на распрскување
 • 2 начини на распрскување
 • Притисок:1-5 бари вода
 • Капацитет:20L
 • Материјал: Пластика
 • Извор на енергија: под притисок вода
 • Тип на инсталирање: Надворешно поврзување
 • Радиус на рспрскување:15-23m /завртување 360°
Количина:

1 рецензија за Само-ротирачка прскалка за наводнување

 1. Војмир

  Суперррррр производи и понуда 👍👌

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *