Акција!

Рачна прскалка со притисок

200 ден300 ден

  • Повеќенаменски распрскувач за градина
  • Може да се користи за прскање вода или пестициди во вашата градина
  • Висококвалитетен материјал
  • Лесен за користење
  • Идеално за домашни градини
  • Цврст и стабилен,со широк отвор за лесно полнење
  • Капацитет: 2L или 3L
  • Месингана дизна за контролирање на протокот на вода
  • 2 вида распрскување: исправено струење до ситна магла + заклучување за континуирано прскање
Clear

Additional information

Капацитет

2L, 3L

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Рачна прскалка со притисок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *