Акција!

Рачна компактна косилка за тревници – Zip Trim

1,200 ден 600 ден

Уредувањето на вашиот двор навистина никогаш не било полесно!
Лесен и прецизен.Целата моќност во минута!

  • Лесен за употреба
  • Лесен столб за проширување за кастрење на тешко достапни места
  • Работи на 6 АА батерии.(не се вклучени во производот)
  • Материјал: Пластична + Алуминиумска цевка
Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Рачна компактна косилка за тревници – Zip Trim”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *