Акција!

Прскалка со 4 видови млазници

350 ден

Професионална алатка за секојдневна употреба,погодна за сите .

Сет од прскалка за црево со 4 додатоци која одговара на сите приклучоци универзални за црево.Обезбедува прилагодлива  брзина на наводнување растенија.

Може да се употреби и за чистење на автомобил

Сетот вклучува:

  • 1 х пиштол за прскање со 4 фукнционални адаптери на млазници

Начин 1: Слаб проток на вода

Начин 2: Силен (остар) проток на вода

Начин 3: Спреј (распрскување) на вода

Начин 4: Целосен проток на вода

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Прскалка со 4 видови млазници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *