Акција!

Прилагодлива прскалка (7 начини на распрскување)

600 ден 400 ден

Комплетно и брзо решение за наводнување на вашиот парк или градина како и за комплетно перење на вашиот автомобил!!!

  • Максимален опсег на распрскување: 5m
  • Практична и лесна за инсталирање.
  • Мултифункционална: Перење на автомобили, наводнување градина итн.
  • 7 Контроли на променлив проток на вода
  • Материјал: Пластика+ Бакар
Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Прилагодлива прскалка (7 начини на распрскување)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *