Акција!

Ножици за сечење гранки со рачка 2,5m

999 ден

Градинарски рачни  ножици и пила за сечење гранки со рачка со должина од 2,5m.

Сечилата се закочуваат в место за поголема безбедност.

Материјал: метал

Содржи дополнителна рачка за досегнување високи гранки од 2,5m.

Количина:

Рецензии

Сеуште нема коментари.

Be the first to review “Ножици за сечење гранки со рачка 2,5m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *